• Dziś różaniec o godz. 17:30.
  • Zapraszamy na prelekcję Bóg = Miłosierdzie, którą poprowadzi ks. Miłosz Biela 17 X (jutro) po koronce do Bożego miłosierdzia, ok. godz. 15:30.
  • Kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania z klas III zapraszamy w poniedziałek na Msze św. na godz. 18:00:
  • Caritas Betania pragnie podziękować wszystkim ofiarodawcom, wolontariuszom, ludziom dobrej woli za tegoroczną zbiórkę żywności. Uzbieraliśmy 4200 kg żywności oraz 6 322,67 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
  • Spotkanie Rady Parafialnej 20 X (czwartek) o godz. 19:30 na plebanii.
  • Małopolski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, że Myślenickie Biuro Powiatowe ARiMR od dnia 1 października 2016 r. mieści się w nowej lokalizacji pod adresem ul. Słowackiego 100 A. Informujemy, że dotychczasowe numery telefonów i faksów pozostają bez zmian.
  • Pielgrzymujmy do miejsc świętych…
    • Zapraszamy do wzięcia udziału w odpuście parafialnym w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie 22 października o godz. 17:00.
      • Wyjazd o 15: 30, z placu Kilińskiego.
      • Zapisy w zakrystii.
    • Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Włoch.
      • Odbędzie się ona w terminie 09 – 17 marca 2017.
      • Koszt – 1.900zł + 130€.
      • Szczegółowe informacje i program pielgrzymki znajduje się na plakatach oraz na stronie internetowej parafii.
      • Zapisy wraz z wpłatą zaliczki 500 zł w kancelarii parafialnej.
      • Opiekę duchową w czasie pielgrzymowania będzie sprawował ks. Mirosław.
      • Serdecznie zapraszamy do udziału w pielgrzymce.
  • Z kalendarium życia Kościoła:
    • Poniedziałek – wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
    • Wtorek – święto św. Łukasza Ewangelisty
    • Czwartek – uroczystość św. Jana Kantego, głównego patrona archidiecezji krakowskiej
    • Piątek – wsp. bł. Jana Strzemię, biskupa
    • Sobota – wsp. św. Jana Pawła II, papieża
  • Z intencji Mszalnych:
    • Środa 18: 00 – Msza św. z modlitwą o uzdrowienie
      • 18:00 – w intencji Ojczyzny [35 r. męczeńskiej św. ks. Jerzego Popiełuszki]
    • Sobota 18: 00 – w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
  • Ogłoszenia kulturalne:
    • Grupa Misterium zaprasza na spektakl “Fesch – święty czy bandyta” w reżyserii Marcina Kobierskiego. Wejściówki dostępne po niedzielnych Mszach Świętych w salkach parafialnych.
    • Grupa Kolpinga z Luborzycy zaprasza na przedstawienie o św. Janie Pawle II. Dziś o 15:30 w kościele.
  • Wypominki jednorazowe i roczne przyjmujemy w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.
    • Na stoliku przy kaplicy Matki Bożej są wystawione kartki, prosimy o ich zabranie i wypisanie na nich imion zmarłych, których chcemy polecać Bożemu Miłosierdziu.
    • Bardzo prosimy o zapisywanie imion zmarłych w mianowniku.
    • Pragniemy przypomnieć, że modlitwy za zmarłych wypominanych w listopadzie codziennie o 17:30, a w ciągu roku w czwartki o 17:30.
    • Dodatkowo w każdy II czwartek miesiąca o godz. 18:00 sprawujemy Mszę św. w intencji zmarłych wypominanych w naszym sanktuarium.
  • Drogich Jubilatów, Solenizantów tego tygodnia polecamy Bożej opiece, prosząc dla Was o potrzebne łaski i siły! Radosnego dnia! Niech Pan nam wszystkim błogosławi!