• W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  • W naszej wspólnocie uroczystość I Komunii Św. dla dzieci z klas trzecich ze Szkoły Podstawowej nr 2 i 5 na Mszy Św. o godz. 9:30.
    • Nabożeństwo popołudniowe dla dzieci pierwszokomunijnych o godz. 15:30.
    • Przez cały nadchodzący tydzień zapraszamy dzieci w strojach komunijnych wraz z rodzicami na nabożeństwo majowe o godz. 17:30 i Mszę Św. o godz. 18.00.
    • W sobotę. na zakończenie Białego Tygodnia o Msza św. o godz. 10:00 w kaplicy Matki Bożej.
    • Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych dziękujemy za posprzątanie świątyni i placu wokół kościoła na dzisiejszą uroczystość jak również za złożoną ofiarę pieniężną.
  • Nabożeństwo majowe dziś i w tygodniu o godz. 17:30.
  • Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – Święto NMP Matki Kościoła.
    • Msze św. o godz. 6:30, 8:00 i 9:00; po południu o godz. 16:30 i 18:00.
    • W kościółku o godz. 14:15.
  • W środę zapraszamy na Mszę o godz. 18:00 św. z modlitwą o uzdrowienie.
  • W czwartek – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  • W sobotę woluntariusze ŚDM zapraszają na majówkę przy kapliczce na Dolnym Przedmieściu o godz. 19:00.
  • Pragniemy poinformować, że zakupiono bilety w akcji bilet dla brata dla 3 osób, młodych dziewcząt z Peru. / Koszt biletów 4800$ /. Dziękujemy za ofiarność uczestnikom kiermaszów książek jak również Grupie Misterium i wspólnocie Nazaret Odnowy w Duchu Świętym.
  • Stowarzyszenie Hospicyjne w Wiśniowej dziękuje okazane za wparcie materialne. W ubiegłą niedzielę na zakup sprzętu medycznego zebrane zostało 6515 zł.
  • W przyszłą niedzielę – uroczystość Trójcy Przenajświętszej, w naszej archidiecezji kończy się okres spowiedzi i Komunii Św. wielkanocnej.
  • Również w przyszłą niedzielę dzieci klas czwartych Szkół Podstawowych przezywać będą rocznicę I Komunii Świętej na Mszy św. o godz. 9:30.
    • Spowiedź dla dzieci, rodziców i rodzin w piątek od godz. 17:00 do 18:30.
  • Caritas Archidiecezji Krakowskiej pilnie szuka rodziny, która chciałaby prowadzić Rodzinny Dom Dziecka. Szczegóły na www.krakowcaritas.pl.
  • W ramach modlitewnej „sztafety miłosierdzia” w krakowskich Łagiewnikach nasza parafia została poproszona o podjęcie modlitewnego czuwania 26 maja / w czwartek, Boże Ciało / od godz. 21:00 do 6:00. Zapisy na wyjazd w kiosku KIK-u. Koszt 10 zł.
  • Z intencji Mszalnych w tym tygodniu:
    • + Teodor Pitala / w 80 rocznicę namalowania obrazu św. Antoniego / – w sobotę o godz. 14:00 w kaplicy Krzyża św. przed ołtarzem św. Antoniego.
  • Dziękując za życzliwość i ofiarność życzymy błogosławionej niedzieli, dobrego tygodnia.