• Nieszpory o 17:30.
    • Piątek: wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy
    • Sobota: wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego
    • Czwartek: 18:00 za Zmarłych wypominanych
    • Sobota: 10:00 Msza Święta Rodziny Szkaplerznej i Róży Różańcowej, pół godz. wcześniej Różaniec
  • Różaniec w intencji Ojczyzny  w poniedziałek po Mszy Świętej o 8:00.
  • Zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie w parafii. Serdecznie dziękujemy wszystkim za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę, rozmowy, dowóz księży, poczęstunek oraz złożone ofiary. Część z nich przeznaczona jest na Diecezjalny Fundusz Bratniej Pomocy Kapłańskiej, na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, na pomoc misjonarzom, oraz na działalność naszej  Kurii.  Mówiąc Bóg zapłać, obejmujemy Was naszą wdzięczną modlitwą.
  • Zachęcamy do podjęcia 33-dniowego duchowego przygotowania się do Konsekracji św. Józefowi, które rozpoczyna się 14 lutego. Informacje i kontakt w sprawie zamówienia potrzebnych materiałów na plakacie w gablotkach.
  • Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do Libanu do grobu św. O. Charbela od 12 do 20 września – szczegóły na stronie internetowej Parafii, zapisy u ks. Proboszcza.  Organizujemy również  obóz  dla dzieci  na Chorwacji od  23.07 do 03.08. Będzie również możliwość wyjazdu rodzica. Wkrótce szczegóły.
  • Spotkanie przed pielgrzymką do Ziemi Świętej – 16 lutego w Domu Katechetycznym przy ul. ks. P. Skargi: grupa 1 o 17:00, grupa 2 o 18:00.
  • W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o różnych formach życia konsekrowanego oraz o zanikaniu publicznego okazywania żałoby po śmierci osoby bliskiej.
  • Kino Muza zaprasza na film „PROROK” o ks. kard. Stefanie Wyszyńskim, Prymasie Polski. Seanse w dniach 18,19,21 i 25 lutego. Rezerwacja biletów na stronie internetowej, telefonicznie oraz w kasie MOKiS-u, dla grup co najmniej 15 osobowych – 15 zł/os.
  • W przyszłą niedzielę składka na cele inwestycyjne naszej parafii.
  • Życzymy wszystkim tygodnia, obfitującego w Boże błogosławieństwo  i opieki Matki Najświętszej.
  • W minionym tygodniu odeszli   do wieczności: śp. Władysława Nalepa, śp. Elżbieta Mirek, śp. Janina Synowiec, śp. Marian Kucharczyk, śp. Józef Lichoń. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.