• Dzisiaj modlimy się szczególnie za młodzież. Z tej okazji Oaza zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu o 19:00. Po każdej Mszy Świętej ofiarą do puszek można wesprzeć duszpasterstwo młodzieży w naszej archidiecezji.
  • Nieszpory o 17:30.
    • Poniedziałek: wspomnienie św. Januarego, bpa i męczennika
    • Wtorek: wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana i Towarzyszy
    • Środa: święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
    • Czwartek: wspomnienie bł. Bernardyny Jabłońskiej, dziewicy
    • Piątek: wspomnienie św. O. Pio z Pietrelciny, kapłana
    • Środa:
      • 18:00 w intencjach zbiorowych
      • 18:00 o uzdrowienie i uwolnienie
    • Sobota: 9:30 Msza Święta dla Rodziny Szkaplerznej – po Mszy św. Różaniec
    • Niedziela:
      • 12:30  w intencji tegorocznych uczestników Dróżek Kalwaryjskich
      • 12:30 za Zmarłych wypominanych na Dróżkach kalwaryjskich
  • Msza Święta przy kapliczce „Na Dziołach”, w 120 rocz. jej postawienia, zostanie odprawiona w sobotę o 11:00 – zapraszamy.
  • Msza Święta dla pielgrzymów z Polanki, którzy przyjdą w pieszej pielgrzymce do naszego Sanktuarium, będzie w sobotę o 15:00 – zapraszamy.
  • Młodzieży klas ósmych, która w obecności rodziców, wyraziła wolę przystąpienia do Bierzmowania, rozpoczyna przygotowanie do tego sakramentu.
  • VIII Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie ulicami Krakowa pod hasłem: „Dziecko w sercu Krakowa” w niedzielę 25 września. Organizatorzy zapraszają, szczegóły na plakacie.
  • Wszystkich, którzy w tym roku szli w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, zapraszamy na spotkanie popielgrzymkowe dzisiaj o 18:00 w Domu Katolickim.
  • W przyszłą niedzielę, po Mszach Świętych ofiarą do puszek będzie można wesprzeć leczenie i rehabilitację 17- letniego Mateusza Chrobaka z Sułkowic.
  • W sobotę w Łagiewnikach XIII Pielgrzymka Róż Żywego Różańca. Wyjazd z Placu Kilińskiego o 8.30, zapisy w zakrystii.
  • Oaza zaprasza młodzież klas VII, VIII i starszych w piątek na Mszę św. wieczorną, a po niej na spotkanie w salce oazowej w Domu Katolickim przy ul. 3-go maja.
  • Dzieci z klas 1-6 zapraszamy na spotkania Oazy Dzieci Bożych w soboty o godz. 11.00. Pierwsze, organizacyjne spotkanie już w najbliższą sobotę w salce oazowej w domu katolickim przy ul. 3-go maja.
  • W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy dlaczego śmierć Elżbiety II wywołała takie poruszenie na całym świecie oraz w numerze kolejna płyta z Biblią audio, a na niej kolejne księgi Starego Testamentu.
  • Wszystkim Wam życzymy obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Stefania Tymofijów, Józefa Tomaszewska, Emilia Wójcik. Dobry Jezu, a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie.