obraz

ogłoszenia

32 Niedziela Zwykła, Dzień Zaduszny
9.11.2014

Dziś i w tygodniu o 17.30 przez cały listopad odmawiamy różaniec za zmarłych połączony z wypominkami. Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Bóg zapłać tym wszystkim którzy w ostatnim czasie złożyli ofiarę na pokrycie kosztów remontu naszego sanktuarium.

Z kalendarza liturgicznego:
Poniedziałek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
Wtorek – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. W tym dniu obchodzimy również nasze Narodowe Święto Niepodległości. Uroczysta Msza św. w intencji naszej Ojczyzny zostanie odprawiona o godz. 15.00 oraz o bł. Boże dla członków i sympatyków Towarzystwa Gimnastycznego Sokół.
Środa – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika
Czwartek – wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
Sobota – wspomnienie św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła

Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się w tym roku do I Komunii Świętej odbędzie się w środę 12 listopada po Mszy św. o godz. 18.00.

Z intencji Mszalnych:
Sobota 15 XI godz. 18.00 – Za śp. Mariusza Szildera w 5 r. śm., intencja od przyjaciół
Niedziela 16 XI godz. 12.30 – W 20 rocznice powstania Apostolstwa Chorych o bł. Boże dla uczestników przez wstawiennictwo Matki Bożej Miłosierdzia z Ostrej Bramy

ks. Jan Jurczak
administrator parafii