obraz

ogłoszenia

XX  Niedziela Zwykła
17.08.2014

Dziś o godz. 15.30 Msza św. na Miłogoszczy.

Nieszpory o godz. 17.30.

Odpowiadając na Apel Ks. Kardynała dziś po Mszach św. wolontariusze Caritas zbierają ofiary do puszek na poszkodowanych podczas ostatnich powodzi na terenach Kasinki, Mszany, Limanowej i okolic. Wszystkim ofiarodawcą serdeczne Bóg zapłać.

Przez najbliższy tydzień Msze św. będą jeszcze odprawiane w Kościółku. W tym tygodniu zakończymy już prace w kościele i od najbliższej niedzieli wrócimy z nabożeństwami do kościoła. Bóg zapłać wszystkim, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiary w kopertach, jak również na konto parafialne na remont naszego kościoła.

Przypominamy, że w tygodniu codziennie odmawiany jest różaniec:
Poniedziałek - Środa - Piątek  o godz. 17.30
Wtorek- Czwartek - Sobota o godz. 8.30

W tym tygodniu wspominamy:
W środę - wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
W czwartek - wspomnienie św. Piusa X, papieża
W piątek - wspomnienie NMP Królowej

W przyszłą niedziele przeżywać będziemy 45 rocznice Koronacji Cudownego Obrazu Matki Najświętszej naszej Pani Myślenickiej. Z tej okazji kazania na wszystkich Mszach św. wygłosi nasz rodak ks. Stanisław Wójcik - proboszcz parafii w Wałbrzychu. O godz. 17.00 zostanie odprawione nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu połączone z
nieszporami, podczas którego złożymy Matce Najświętszej nasze dziękczynienie za Jej Matczyną opiekę nad naszą parafią.

Z intencji Mszalnych:
Niedziela 24 VIII godz. 8.00 - W intencji uczestników dróżek kalwaryjskich o wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej.