• Nieszpory dziś o 17:30.
  • Parafialny Zespół Caritas „Betania” będzie przyjmował skierowania na żywnościową pomoc Unii Europejskiej wystawione przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we wtorek (22 sierpnia) w godzinach od 15:00 do 17:00.
  • Z kalendarza liturgicznego:
    • W poniedziałek wspomnienie św. Piusa X, papieża
    • We wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej
    • W czwartek Święto św. Bartłomieja, Apostoła. Jest to również dzień w którym obchodzimy 48 rocznicę Koronacji obrazu Matki Bożej Myślenickiej.
    • W sobotę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
  • Wyjazd na Mszę św. do Sanktuarium św. Jana Pawła II we wtorek 22 sierpnia o godz. 15:30 z placu Kilińskiego.
  • Z intencji Mszalnych:
    • W czwartek o godzinie 18:00 Msza św o trwałość, jedność, świętość rodzin i małżeństw oraz Boże bł. w rodzinach. Adoracja od godz. 17:00, którą poprowadzi Służba Rodzinie.
    • W sobotę o godz. 18:00 w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej.
  • W Niedzielę Msza św na Miłogoszczy o godz. 15:30