• Wyrazy wdzięczności za okazane wsparcie podczas zbiórki przy kościele na leczenia Stasia Wincenciaka przekazują Jego rodzice. Dzięki życzliwości wielu serc zebraliśmy do puszek 63 205.63 zł.
  • Z kalendarium życia Kościoła
    • Środa – święto św. Benedykta, Opata, patrona Europy.
    • Czwartek – wsp. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
    • Piątek – wsp. świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
      • W tym dniu zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, które poprowadzi ks. Józef Orawczak, proboszcz parafii św. Franciszka na Zarabiu.
      • Porządek nabożeństwa:
        • 18:00 Msza św. z kazaniem
        • 19:00 Różaniec Fatimski
        • 20:00 Msza św. z kazaniem, a po niej procesja Cudownego Obrazu
        • 21:30 Nabożeństwo dla młodzieży w kaplicy Matki Bożej
  • Z intencji mszalnych
    • Środa 18:00 – W intencji Ojczyzny [V Dzień Nowenny przed Jubileuszem 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości]
    • Czwartek 18:00 – Za zmarłych wypominanych w naszym Sanktuarium.
    • Sobota 18:00 – W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej.
  • Zaproszenia
    • Zachęcamy do udziału w jubileuszowej pielgrzymce do Włoch z okazji 40. rocznicy wyboru na Stolicę Piotrową naszego rodaka, św. Jana Pawła II. Odbędzie się ona w pierwszej połowie października br. Szczegółowe informacje w późniejszym terminie.
    • Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie zaprasza w mury swojej uczelni proponując bogatą ofertę dydaktyczną i nowoczesne metody kształcenia. Trwa rekrutacja na takie kierunki jak: teologia, turystyka religijna, filozofia, prawo kanoniczne, ochrona dóbr kościelnych, muzyka kościelna, turystyka historyczna, archiwistyka i zarządzanie dokumentacją, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, nauki o rodzinie oraz praca socjalna.
  • Parafianom i Gościom, a szczególnie Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia, życzymy wielu łask Bożych na czas pracy i odpoczynku