• Nieszpory o g.17.30.
  • Poniedziałek: wspomnienie NMP z Lourdes
    • W tym dniu Kościół obchodzi już po raz 27 Światowy Dzień Chorego. Podczas Mszy Świętych będziemy się modlić za chorych i tych, którzy nimi się opiekują. Nasz parafialny Dzień Chorych będziemy obchodzić za miesiąc w czasie Misji Świętych.
  • Czwartek: Święto Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy
    • W tym dniu wspominamy również św. Walentego, patrona zakochanych. Na Mszę Świętą o g.18.00, którą odprawimy przy ołtarzu św. Walentego w kaplicy MB, zapraszamy wszystkich zakochanych i tych, którzy chcą się pomodlić o piękną miłość, dobrego męża i dobrą żonę.
    • Czwartek: o g. 6:30 za Zmarłych wypominanych
    • Piątek: o g.15:00 w intencji Głuchoniemych
    • Sobota:
      • o g.10:00 w intencji Niepełnosprawnych
      • o g.18:00 w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
      • o g.19.30 Msza Święta Wspólnoty „Nazaret”
  • Za miesiąc 10 marca rozpoczniemy Misje Parafialne. Są one dobrą okazją, by w tym szczególnym Roku Jubileuszu 50 lecia Koronacji Obrazu MB Pani Myślenickiej, u Jej stóp, na nowo przemyśleć swoje życie, umocnić się duchowo, pogłębić swoją więź z Bogiem. Módlmy się wszyscy o dobry duchowy owoc tych szczególnych dni.
  • Wszystkim, którzy wzięli udział w pogrzebie śp. ks. prałata Stefana Kubienia, ofiarowali za niego Msze Święte, wyrażamy naszą wdzięczność. Zachowajmy Go w modlitewnej pamięci.
  • Zmarł ojciec ks. Leszka Harasza. Jeśli ktoś chciałby uczestniczyć w Jego pogrzebie w najbliższy wtorek o g.11.00 w kościele Pana Jezusa Dobrego Pasterza w Krakowie, to prosimy o zapisanie się w zakrystii. Jest organizowany wspólny wyjazd. Śp. Zbigniewa Harasza polecamy Waszej modlitwie
  • Zachęcamy do przekazania 1% podatku na działalność charytatywną Parafialnego Zespołu „Betania”. Od 11 lutego Zespół , będzie pomagał w rozliczeniach PIT za 2018r. w zamian za oddanie 1% na Betanię. Prosimy o przyniesienia rozliczenia za 2017.
  • Serdeczne Bóg zapłać wszystkim darczyńcom za ofiary składane w kopertach, na tacę i na konto parafii na rzecz remontu murów okalających plac kościelny i renowację ołtarza głównego w kościółku św. Jakuba.
  • Polecamy prasę katolicką. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o tym, dlaczego Maryja płakała nad światem, czyli o orędziu MB z Akity oraz o nadprzyrodzonych wydarzeniach, które towarzyszyły objawieniom przez wiele lat. Jest też „Źródło”.
  • Życzymy wszystkim dobrego tygodnia, obfitującego w Boże błogosławieństwo i opieki Matki Najświętszej.
  • W minionym tygodniu Bóg powołał do wieczności śp. Jerzego Rogowiec, śp. Bogdana Dziatkowiec, śp. Zbigniewa Harasza. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.