• Na każdej Mszy Świętej poświęcenie kredy i kadzidła.
  • Dzisiaj przeżywamy Dzień Modlitwy i Pomocy Misjom. Już po raz szósty o g.11.30 wyruszy Orszak Trzech Króli: z Placu Targowego na Dolnym Przedmieściu, od kościoła na Osiedlu, od kościoła na Zarabiu. Orszaki spotkają się na Rynku i tam pokłonią się Dzieciątku Jezus i będą wspólnie kolędować. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. W trakcie trwania Orszaku na Rynku pod namiotem ”Betanii” będzie prowadzona zbiórka żywności dla potrzebujących.
  • Zmiana Tajemnic Różańca Świętego dzisiaj po Mszy Świętej o g.14.00.
    Nieszpory o g.17.30.
  • W przyszłą niedzielę przypada Święto Chrztu Pańskiego.
    • Od 1 stycznia Msza Święta we środy o g.18.00, poprzedzona Nowenną do MB Nieustającej Pomocy, będzie sprawowana w intencjach zbiorowych. Jest to wyjście naprzeciw długiemu oczekiwaniu na wolny termin Mszy Świętej i sytuacjom nagłym.
    • Czwartek: o g.18.00 za Zmarłych wypominanych w naszym kościele
    • Sobota: o g.18.00 w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
    • Niedziela: o g.12.30 za Zmarłych z Bractwa Różańcowego – intencja od
      odmawiających różaniec o g.12.00
  • Młodzież przygotowującą się do bierzmowania z klas ósmych i trzecich gimnazjum zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu z kolędowaniem przy żłóbku we czwartek po Mszy Świętej wieczornej.
  • Kolejne spotkanie w ramach Studium Apostolstwa Świeckich będzie w sobotę 12 stycznia. Rozpoczęcie Mszą Świętą w kaplicy Cudownego Obrazu o g. 9.00.
  • Zapraszamy na Jasełka „Muzyka Bożego Narodzenia” przygotowane przez młodzież oazową z panem Marcinem Kobierskim. Można je zobaczyć w Domu Katolickim jeszcze dziś oraz 12 i 13 stycznia w g.15.45 i g.18.00.
  • Ośrodek Kultury i Sportu w Sieprawiu zaprasza na koncert finałowy trzynastych Warsztatów Gospel, w niedzielę 13 stycznia o g.17.30 do hali sportowej w Sieprawiu.
  • W zakrystii można nabyć „Modlitewnik – u stóp Matki Bożej Myślenickiej”, jako pamiątkę i pomoc dla rodzin przyjmujących Jej Wizerunek w domach.
  • Nasza Parafia organizuje 8-dniową samolotową pielgrzymkę do Gruzji od 11 do 18 września 2019 r. Bogaty i sprawdzony program zwiedzania. Informacje i program na stronie internetowej Parafii. Zapisy do końca stycznia u ks. Proboszcza.
  • Prosimy nie parkować samochodów na placu kościelnym ze względów bezpieczeństwa.
  • Polecamy prasę katolicką. W „Gościu Niedzielnym” znajdziemy obrazek z modlitwą żony za męża. Jest też „Źródło”.