• W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Uroczystość Najświętszej Trójcy,
    w naszej archidiecezji kończy się okres spowiedzi i Komunii Św. wielkanocnej.
  • Nabożeństwo majowe dziś, w poniedziałek, wtorek i w środę o godz. 17:30, od piątku przez oktawę Bożego Ciała po Mszy św. wieczornej.
  • Z kalendarza liturgicznego:
    • wtorek – wspomnienie NMP, Wspomożycielki Wiernych
    • czwartek – uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało
      • Msze św. w naszym sanktuarium w porządku niedzielnym z wyjątkiem Mszy św. o godz. 11:00, która będzie odprawiona po procesji ok. godz. 11:30.
      • W kościółku Msze św. o godz. 07:30 i 14:15 /nie będzie Mszy św. o godz. 10:00/.
      • Po Mszy św. o godz. 9:30 sprawowanej przy ołtarzu polowym – procesja z Najświętszym Sakramentem do czterech ołtarzy.
      • Serdecznie prosimy, rodziny Państwa Jarząbków i Trzcińskich oraz ich sąsiadów, a także Solidarność o przygotowanie ołtarzy na myślenickim Rynku.
      • Do udziału w procesji zapraszamy wszystkich parafian: dzieci do sypania kwiatów, dzieci pierwszokomunijne, młodzież i dorosłych. Osoby do niesienia feretronów i chorągwi, panów do niesienia baldachimu, orkiestrę, Ochotnicze Straże Pożarne, rodziny i osoby samotne.
      • Po południu o godz. 17:15 nieszpory o Najświętszym Sakramencie, nabożeństwo majowe i procesja wokół kościoła.
  • W oktawie Bożego Ciała zapraszamy na nieszpory o Najświętszym Sakramencie i procesje wokół kościoła:
    • w tygodniu o godz. 18:00
    • w niedzielę o godz. 17:15
  • W ramach modlitewnej „sztafety miłosierdzia” w krakowskich Łagiewnikach nasza parafia podejmie modlitewne czuwanie w czwartek, w Boże Ciało od godz. 21:00 do 6:00. Zapisy na wyjazd w kiosku KIK-u. Koszt 10 zł.
  • Spotkanie z dziennikarką Dorotą Kanią w środę o godz. 19:00 w Sali Domu Katolickiego przy ul. 3 Maja.
  • Dziewczynki, które pragną śpiewać w naszej parafialnej scholi zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 09:30. Spotkanie w salce Domu Parafialnego przy ul. Ks. Piotra Skargi 4.
  • Chłopców pragnących zostać ministrantami zapraszamy na zbiórkę w sobotę o godz. 14:00. Spotkanie w salce Domu Parafialnego przy ul. Ks. Piotra Skargi 4.
  • Wolontariusze ŚDM zapraszają na majówkę w sobotę o godz. 19:00 przy kapliczce na Dziołach /za cmentarzem na Polance/.
  • W przyszłą niedzielę po raz czwarty w naszym mieście o godz. 15:00 z płyty Rynku na Zarabie wyruszy Marsz dla Życia i Rodziny.
    • Marsze dla Życia i Rodziny są manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i szacunku dla życia ludzkiego.
    • Kulminacją myślenickiego marszu będzie rodzinny piknik. Serdecznie zapraszamy.
  • Już dziś zapraszamy młodzież, studentów i młodych duchem na wyjątkowe spotkanie z raperem Arkadio pt. „Rób to, co kochasz” 1 czerwca w Domu Katolickim o godz. 19:00. Wejściówki do odebrania po Mszach św. w zakrystii.
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, dobrego tygodnia.