• Dzisiejsze Święto kończy cykl obchodów skupionych wokół misterium Wcielenia Syna Bożego. I chociaż śpiewamy kolędy do dnia 2 lutego, to w liturgii rozpoczyna się czas zwykły, który potrwa do Środy Popielcowej.
  • Nieszpory o g.17.30.
    • Czwartek: wspomnienie św. Antoniego, opata
    • Piątek: rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan
    • Sobota: wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
    • Środa: o g.18.00 comiesięczna Msza Święta o uzdrowienie i uwolnienie
    • Sobota: o g.18.00 w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
    • Niedziela:
      • o g. 9.30 o Boże bł. dla Ofiarodawców na rzecz Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych
      • o g.14.00 dziękczynna i o Boże bł. dla członków KIKu i ich rodzin – po Mszy Świętej spotkanie opłatkowe
  • Dziś ostatnia szansa, aby zobaczyć Jasełka pt. “Muzyka Bożego Narodzenia” o g.15.45 i g.18.00 w Domu Katolickim. Można przyjść na spektakle nie posiadając rezerwacji. Gorąco zachęcamy – warto zobaczyć!
  • Ośrodek Kultury i Sportu w Sieprawiu zaprasza na koncert finałowy Warsztatów Gospel dzisiaj o g.17.30 do hali sportowej w Sieprawiu.
  • W zakrystii można nabyć „Modlitewnik – u stóp Matki Bożej Myślenickiej”, jako pamiątkę i pomoc dla rodzin przyjmujących Jej Wizerunek w domach.
  • Nasza Parafia organizuje 8-dniową samolotową pielgrzymkę do Gruzji od 11 do 18 września 2019 r. Bogaty i sprawdzony program zwiedzania. Informacje i program na stronie internetowej Parafii. Zapisy do końca stycznia u ks. Proboszcza.
  • Polecamy prasę katolicką. Tematem „Gościa Niedzielnego” jest chrzest; znajdziemy w nim również obrazek z modlitwą męża za żonę. Jest też „Źródło”.
  • Dzieciom i młodzieży na czas ferii zimowych życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku, a wszystkim Bożego błogosławieństwa na cały tydzień.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej parafii: śp. Zofia Wnęk, śp. Nikodem Franczyk, śp. Krystyna Górka, śp. Michalina Oliwa, śp. Kazimierz Panikowski, śp. Waleria Mistarz, śp. Feliks Duda, śp. Zofia Kurowska. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.