• Dzisiejsze Święto kończy cykl obchodów skupionych wokół misterium Wcielenia Syna Bożego. I chociaż kolędy śpiewamy do dnia 2 lutego, to w liturgii rozpoczyna się czas zwykły, który potrwa do Środy Popielcowej.
  • Nieszpory o g.17.30.
    • Piątek:
      • wspomnienie św. Antoniego, opata
      • XXIII Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce
    • Sobota: rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan
    • Środa: g.18.00 Msza Święta w intencjach zbiorowych
    • Piątek: g.15.00 Msza Święta dla Osób głuchych
    • Sobota:
      • g.10.00 Msza Święta dla Osób niepełnosprawnych
      • g.18.00 w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
  • Myślenicki Chór Kameralny „Hura” zaprasza na Koncert Kolęd w środę o g.17.00 w Bibliotece Publicznej. Wstęp wolny.
  • W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych o g. 8.00, g. 9.30 i g.11.00 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 będą kolędować dla misji i misjonarzy. Prosimy o wsparcie tej szlachetnej inicjatywy.
  • Koordynatorka naszego Parafialnego Zespołu Caritas „Betania” Dorota Gabryś otrzymała nominację do tytułu Osobowość Roku w kategorii „Działalność Społeczna i Charytatywna”. Niech nasze głosy będą docenieniem jej bezinteresownej pracy. Głosować można wysyłając SMS o treści: RDS.160 na numer: 72355.
  • Polecamy prasę katolicką. W „Gościu Niedzielnym” rozmowa o tym, jak wychować wierzące dziecko i dlaczego katolik nie może wierzyć we wróżby? Jest też „Źródło”.
  • Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa na cały tydzień.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej parafii: śp. Maria Dudek, śp. Jacek Wątor. Dobry Jezu, a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie.