• Przyjęliśmy prosty, a jednocześnie znamienny znak – nasze głowy zostały posypane popiołem, a kapłan wypowiedział słowa: „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”. Wejdźmy w ten czas przygotowania do Świąt Paschalnych, w czas Wielkiego Postu z pełnym zaangażowaniem, by pięknie, dobrze i owocnie przeżyć Święta Zmartwychwstania Pańskiego.
  • Msze Święte z obrzędem posypania głów popiołem dziś jeszcze o g. 8:00, 9:00 i 10:00 oraz po południu o g. 16:00, 17:00 i 18:00. W kościółku o g. 14:15.
  • W piątek rozpoczynamy nabożeństwa Drogi Krzyżowej, na które zapraszamy wszystkich parafian. Dzieci zapraszamy na g. 16:15, dorosłych na g. 17:15, a młodzież na g. 19:00.
  • Od niedzieli, rozpoczniemy nasze parafialne rekolekcje, które poprowadzi ks. Michał Korman. W naszym sanktuarium i kościółku Msze św. z naukami rekolekcyjnymi dla dorosłych.
    • W poniedziałek, wtorek i środę nauki rekolekcyjne na Mszach św. o g.: 6:30, 8:00 i 18:00. W tych dniach nie będzie Mszy św. o g. 7:00 i 7:30.
    • We wtorek w naszej parafii dzień spowiedzi rekolekcyjnej od g. 7:30 – 12:00 i po południu od g. 15:00 – 18:00.
    • Również we wtorek Msza św. dla chorych i starszych z nauką rekolekcyjną i z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych o g. 11:00. Przed Mszą św. możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
    • Młodzież i studenci swoje spotkania rekolekcyjne będą mieli w poniedziałek, wtorek i środę o g.19:30.
    • Program rekolekcji jest wywieszony w gablocie jak również zamieszczony na naszej parafialnej stronie internetowej.
  • Zapraszamy na początku Wielkiego Postu na wyjątkowy koncert zespołu NoroLim Idziemy za Tobą…, który będzie muzyczno-poetyckim rozważaniem Męki Pańskiej. Koncert odbędzie się w sobotę, 17 lutego w Domu Katolickim o g. 17:30.
  • Niech Boże błogosławieństwo, które za moment przyjmiemy, umacnia nas w dobrym przeżywaniu czasu Wielkiego Postu, czasu rekolekcji oraz w wiernej realizacji podejmowanych postanowień i zobowiązań.