Niech Chrystus Zmartwychwstały, przyniesie wszystkim radość i nadzieję oraz obdarzy zdrowiem i pokojem.

• Przeżywamy Oktawę Zmartwychwstania Pańskiego. Ósmy dzień oktawy, a wiec najbliższą niedzielę, będziemy obchodzić jako Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
  • W piątek nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych z racji Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego.
  • We wtorek, czyli jutro (7.04.2015) o godz. 17:30 zmiana Tajemnic Różańca.
  • Prosimy dzieci, które zbierały ofiary do skarbonek dla ubogich w okresie Wielkiego Postu, by przyniosły je w najbliższą niedzielę na Mszę św. o godz. 11:00.
  • Niedziela Miłosierdzia Bożego jest świętem patronalnym Caritas. Z tej okazji, składamy serdeczne podziękowanie wolontariuszom Parafialnego Zespołu Caritas „Betania” za wszelkie dobro jakie świadczą: chorym, niepełnosprawnym i ubogim z naszej parafii i okolic. Bóg zapłać!
  • Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy podjęli dzieła miłosierdzia w ostatnim czasie. W Wielkanocnej Zbiórce Żywności w myślenickich sklepach wolontariusze Caritas zebrali 5 315 zł oraz 4 947 kg żywności. W Wielką Sobotę zaś mogli obdarować 408 osób poświęcon
  • Małżonków i narzeczonych zapraszamy na konferencję pod tytułem „Zawiłości miłości”. Wygłoszą ją znani nam i sprawdzeni mówcy: Magdalena i Wiesław Grabowscy w sobotę, 11.04.2015. Informację o zapisach znajdziemy na ulotkach na bocznych ołtarzach oraz tutaj.
  • ą żywnością. Bóg zapłać!
  • KIK organizuje 12.04.2015 w Niedzielę Miłosierdzia Bożego pielgrzymkę do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Wyjazd z placu Kilińskiego o godz. 8:30. Powrót ok. godz. 17:00.  Zapisy w sklepie KIK-u.
  • Na prośbę publiczności Grupa Misterium wznawia spektakl Marcina Kobierskiego „Jeden dzień. Przedstawienia już za twa tygodnie w piątek , w sobotę i niedzielę 17,18,19 kwietnia. Wejściówki możemy nabyć dziś w zakrystii, a w tygodniu w kiosku KIK-u. Więcej szczegółów na stronie internetowej.
  • Intencje:
    • Niedziela 12.04.2015 godz. 12:30 – W intencji Ojczyzny. Za Śp. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i Ofiar katastrofy Smoleńskiej 10.04.2010  – od Klubu Gazety Polskiej i Zarządu PiS-u