• Dzisiejszą niedzielą kończymy Tydzień Miłosierdzia.
    • Po każdej Mszy św. wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas „Betania” zbierają ofiary do puszek na pomoc ubogim. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
    • O godz. 17:30 Nieszpory
  • Z kalendarza liturgicznego:
    • We wtorek wspomnienie św. Anzelma, biskupa i doktora Kościoła
    • W czwartek Uroczystość Św. Wojciech, biskupa i męczennika
    • W czwartek również zapraszamy na modlitwę za zmarłych połączoną z wypominkami o godz. 17:30.
    • Uczestników Apostolatu Modlitwy za Kapłanów „Margaretka” oraz osoby pragnące podjąć taką modlitwę zapraszamy na Mszę św., którą w ich intencji odprawi ks. dr Bogusław Nagel Opiekun Apostolatu w Archidiecezji Krakowskiej w czwartek, 23 kwietnia o godz. 18:00.
    • W piątek o g.11.00 msza św. w intencji maturzystów kończących edukację w Liceum im. Tadeusza Kościuszki.
    • W sobotę Święto Św. Marka, Ewangelisty.
  • Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie ZSTE zapraszają Gimnazjalistów wraz z rodzicami na „Dzień Otwarty” 25 kwietnia (sobota) od godz. 9.00 – 15.00. Będzie okazja zapoznać się z : ofertą edukacyjną i bazą szkoły, nowoczesnymi pracowniami praktycznej nauki zawodu, zapleczem sportowym, nauczycielami i uczniami. Więcej informacji w gablocie na zewnątrz kościoła.