• Dziś przypada pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św.
  • Zmiana tajemnic różańca po Mszy św. o godz. 14.00.
  • Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe dziś o g. 17:30, w tygodniu po Mszy św. o godz. 18:00.
  • Przed Kościołem możliwość wzięcia udziału w Loterii misyjnej na rzecz ubogiej szkoły w Ekwadorze, którą prowadzi polski misjonarz.
  • Zachęcamy dzieci z klas III/IV/V SP na wakacyjny wyjazd na Mazury w terminie od 22 do 29.07. Koszt wyjazdu: 500 zł. Zapisów wraz z zaliczką 200 zł można dokonać w kancelarii parafialnej.
  • Serdecznie zapraszamy na Koncert Premierowy – drugiej już – płyty naszej Oazy pt. Tylko Ty. Koncert odbędzie się 10.06 o godzinie 19:15 w Domu Parafialnym. Po koncercie możliwość nabycia płyty jak również nowego wydania śpiewnika oazowego. Wstęp wolny.
  • Marsz dla Życia i Rodziny, będący manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i szacunku dla życia ludzkiego już po raz piąty w naszym mieście wyruszy w przyszłą niedzielę (11.06) o godz. 15:00 z płyty Rynku na Zarabie.
  • Pielgrzymka Święta Woda – Sokółka odbędzie się w dniach 4 – 6 VIII. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń.
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Certus uprzejmie informuje o uruchomianiu od 1.06. Gabinetu Lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej przy ul. Władysława Jagiełły 1.
  • Z kalendarium życia Kościoła
    • Poniedziałek – święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. W tym dniu Msze św. w Sanktuarium o g. 6:30, 8:00, 9:00, 16:30 i 18:00, w Kościółku o g. 14:15.
    • Czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
    • Sobota – wsp. św. Bogumiła, biskupa
  • Z intencji mszalnych
    • Wtorek – 10:00 Dziękczynna z okazji 60-lecia Przedszkola Samorządowego nr 4 w Myślenicach, z prośbą o potrzebne łaski, opiekę MB Myślenickiej dla dzieci, personelu, emerytów oraz rodziców
    • Środa
      • 18:00 o jedność, trwałość i świętość małżeństw i błogosławieństwo w rodzinach. Adoracja w tej intencji od g. 17:00.
      • 18:00 o błogosławieństwo Boże w rodzinach z Róży Bogurodzicy Maryi
    • Czwartek – 18:00 za zmarłych wypominanych w naszym sanktuarium
    • Sobota – 18:00 w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej
  • Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości Darów Ducha Świętego na nadchodzący tydzień!