• Dzisiejsze święto to również święto epifanii, czyli objawienia się Boga. To uroczyste rozpoczęcie publicznej działalności Pana Jezusa. Chrzest Chrystusa Pana kończy cykl świąt skupionych wokół misterium wcielenia, jak Zwiastowanie, Boże Narodzenie i Objawienie Pańskie.
  • Nieszpory o godz. 17:30.
  • Dziś w Domu Katolickim ostanie spektakle Jasełek o godz. 15:30 i 17:30. Wejściówki w zakrystii.
  • Parafialny Zespół Caritas „Betania” dziękuje za dary złożone w czasie pokłonu Trzech Króli. Bóg zapłać!
  • W środę przed wieczorną Eucharystią zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:45.
  • W piątek na Mszę św. o godz. 18:00 zapraszamy młodzież do wspólnej modlitwy w intencji Światowych Dni Młodzieży. Po Mszy św. w ramach akcji “piątka w piątek” będą zbierane datki na bilet dla młodzieży z uboższych rodzin.
  • Deklaracje przyjęcia pielgrzymów ŚDM prosimy składać do biura ŚDM w każdą niedzielę w godz. 9:00 -12:00 lub do skrzynki przy kaplicy Matki Bożej.
  • W sobotę w Sanktuarium w Łagiewnikach w ramach rekolekcji przygotowujących do ŚDM odbędzie się spotkanie o g. 16:30, o 18: 00 Eucharystia, a po niej katecheza i modlitwa uwielbienia. Gościem specjalnym spotkania będzie ks. Michał Olszewski.
  • W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych o godz. 8:00, 9:30, 11:00 i 12:30 przeprowadzona zostanie „AKCJA MISYJNA”. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 zaprezentują krótkie kolędowanie, po którym zbierać będą datki do puszek przed kościołem na rzecz misji i misjonarzy z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za każde okazane wsparcie.
  • W dniach od 17 – 24 stycznia w naszej Archidiecezji przeżywać będziemy Tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan.
  • W czasie trwania Nadzwyczajnego Roku Miłosierdzia parafie naszego dekanatu zostały zaproszone do Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Krakowie, w piątek 22 stycznia na Mszę św. o godz. 17:00. Pielgrzymka będzie okazją do przeżycia jubileuszowego odpustu. Zapisy na wspólny wyjazd autokarem w zakrystii i w kiosku KIK-u do przyszłej niedzieli – wyjazd godz. 15:45, koszt 10 zł.
    • +Jan Piekarz i zmarli pracownicy Urzędu Miasta Myślenice – w czwartek o godz. 7:00
    • O błogosławieństwo Boże i opiekę Pani Myślenickiej dla członków KIK-u i ich rodzin – w przyszłą niedzielę o godz. 14:00. Po Mszy św. tradycyjny „opłatek” klubowy.
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, polecając wernisaż wystawy „ Ikona, piękno–dobro-świętość” w piątek o godz. 18:00 w Domu Greckim ul. Sobieskiego 3.
  • Plan kolędy jest zamieszczony na stronie internetowej parafii