• Po Mszy św. o godz. 14:00 Droga Krzyżowa Arcybractwa Różańcowego.
  • O godz. 17:00 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  • Przez cały Wielki Post, zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia do kościoła parafialnego o godz. 15:00.
  • We wtorek 10 marca KIK zaprasza na Drogę Krzyżową w Godzinie Miłosierdzia (15:00)
  • W czwartek zapraszamy na modlitwę za zmarłych połączoną z wypominkami o godz. 17:30
  • W każdy piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową:
    • dzieci o godz. 16.00
    • starszych o godz. 17.30
    • młodzież o godz. 19.00
  • Poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się we środę na Mszy św. o godz. 18.00 a po Mszy św. będzie jeszcze krótkie spotkanie dla rodziców tych dzieci.
  • Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza 12 marca o godz. 18:50 do siedzibie KIK-u przy ul. Ks. Piotra Skargi na wykład prof. Jerzego Gogoli OCD na temat – „Śladami św. Teresy od Jezusa
  • Krakowska Kongregacja Kupiecka, Muzeum Regionalne Dom Grecki oraz Urząd Miasta i Gminy Myślenice organizują konkurs palm wielkanocnych który odbędzie się na Rynku myślenickim w Niedzielę Palmową ok. godz. 12:00. Szczegóły i regulamin konkursu jest dostępny na plakatach oraz stronie internetowej Domu Greckiego.
  • W przyszłą niedzielę rozpoczną się Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży. Poprowadzi je ks. Tomasz Pilarczyk. Bardzo prosimy, aby:
    • młodzież gimnazjalna, szkół średnich i zawodowych oraz młodzież pracująca przyszła w najbliższą niedzielę na godz. 9.30
    • dzieci ze Szkoły Podstawowej na godz. 11.00
  • Wszystkim którzy w minionym czasie złożyli ofiary w kopertach na kościół serdeczne Bóg zapłać!