• Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Nabożeństwo majowe codziennie o g. 17:30.
  • Pragniemy serdecznie podziękować za ofiary złożone do puszek: 5 625 zł na rzecz PZC Betania, jak również 19 546 zł na mieszkańców zrujnowanego Aleppo w Syrii.
  • Uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Zarabia pod hasłem Pola nadziei –w przyszłą niedzielę – przeprowadzą zbiórkę na rzecz Hospicjum św. Łazarza w Krakowie. Datki pozwolą na otoczenie bezpłatną opieką nieuleczalnie chorych w ostatnim okresie ich życia.
  • Próba dla dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii Świętej 8 V [jutro]
    • o godz. 16:00 [I grupa]
    • o godz. 18:40 [II grupa].
  • Dzieci przeżywające I Rocznice Komunii Świętej próbę będą miały 10 V [środa] o g. 16:30. Spowiedź 13 V [sobota] od g. 9:00 – 10:00. Msza św. rocznicowa 14 V o g. 9:30.
  • Młodzież przystępująca do Sakramentu Bierzmowania próbę będzie miała 10 V o g. 18:00. Spowiedź dla gimnazjalistów 12 V [piątek] o g. 16:30.
  • Sakrament Bierzmowania w naszej parafii będzie 14 V [przyszła niedziela] o g. 18:00. Sakramentu Dojrzałości Chrześcijańskiej udzieli ks. bp. Damian Muskus.
  • Z intencji mszalnych
    • Czwartek – 18:00 Za Zmarłych wypominanych w naszym Sanktuarium
    • Sobota – 18:00 W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej
    • Niedziela – 14:00 Dziękczynna z okazji Srebrnego Jubileuszu 25-lecia kapłaństwa ks. Leszka Harasza.
  • Z kalendarium życia Kościoła
    • Poniedziałek – Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej
    • Sobota – wsp. Najświętszej Maryi Panny z Fatimy
      • W tym dniu zapraszamy na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie, które poprowadzi ks. dr. Andrzej Caputa.
        • 18:00 Msza św. z kazaniem
        • 19:00 Różaniec Fatimski
        • 20:00 Msza św. z kazaniem, a po niej procesja Cudownego Obrazu
        • 21:30 Nabożeństwo dla młodzieży w kaplicy Matki Bożej
  • Wszystkim Jubilatom, Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia. Niech Bóg poprzez ręce Maryi obdarza Was potrzebnymi łaskami i życzliwością ze strony ludzi, do których posyła Was każdego dnia.