• W przyszłą niedzielę w naszej parafii gościć będziemy ks. Piotra Łapę, misjonarza, który posługuje w Barnauł na Syberii. Ofiarą do puszek wesprzemy jego działalność duszpasterską.
  • Wyrazy wdzięczności za ofiarę na rzecz misji i misjonarzy w Peru i na Filipinach przesyłają dzieci ze SP nr 2, które w zeszłą niedzielę uzbierały do puszek 4266 zł + 100 koron norweskich.
  • Z intencji mszalnych
    • Środa – 18:00 Z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.
    • Sobota – 18:00 W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej.
  • Z kalendarium życia Kościoła
    • Środa – wsp. św. Antoniego, opata.
    • Piątek – wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.
  • Ogłoszenia kulturalne
    • Serdecznie zapraszamy na ostatnie już Jasełka u Pisarki, dziś o g. 18:00. Bezpłatne wejściówki można odebrać w zakrystii.
    • Klub Gazety Polskiej zaprasza na spotkanie z posłem Arkadiuszem Mularczykiem dotyczące reparacji wojennych za zbrodnie Niemców w Polsce, jutro o g. 19:30 w Sali Domu Katolickiego.
    • Miejska Biblioteka Publiczna w Myślenicach i chór Hura pod dyrekcją Magdaleny Starzec zapraszają na koncert kolęd pt. Stała nam się nowina miła, w najbliższą środę o g. 18:00.
    • Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie zaprasza małżonków, jak i wszystkich przygotowujących się do małżeństwa na spotkanie rejonowe w przyszłą niedzielę do parafii św. Jana Kantego w Krakowie-Bronowicach. W programie m.in. Msza św. pod przewodnictwem ks. abpa Marka Jędraszewskiego. Więcej informacji na stronie Wydziału.
    • Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Sieprawiu zachęca do zapisu na Ogólnopolskie Warsztaty Muzyki Gospel, pod honorowym patronatem ks. kard. Stanisława Dziwisza w Sieprawiu, w dniach od 9 do 11 lutego. Szczegóły na plakatach oraz stronie internetowej warsztatów.
    • Stawiamy Laurę na nogi to tytuł koncertu charytatywnego, które odbędzie się w przyszłą niedzielę o g. 16:30 w Domu Katolickim. Dziewczynka jest wcześniakiem. Wylewy III stopnia spowodowały uszkodzenie obwodowego układu nerwowego. Dla Laury szansą jest kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych. Podczas koncertu zaprezentuje się kwartet instrumentalny Muzyczni Oprawcy oraz wokalistka, autorka muzyki oraz tekstów Weronika Boczek. Udział w koncercie jest bezpłatny. Dziękujemy za ofiary do puszek w czasie trwania koncertu.
  • Kalendarium kolędy na najbliższy tydzień.
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli!