• W oktawie Bożego Ciała zapraszamy na nieszpory o Najświętszym Sakramencie, nabożeństwo majowe i procesje wokół kościoła:
    • dziś o godz. 17:15
    • w tygodniu o godz.18.00
  • Dziś o godz. 15:00 z płyty Rynku na Zarabie wyruszy Marsz dla Życia i Rodziny. Jego kulminacją będzie rodzinny piknik. Serdecznie zapraszamy.
  • Jutro w naszym sanktuarium godz. 19:00 Koncert Myślenickiej Orkiestry Kameralnej “Concertino”- „Cztery Pory Roku” A.Vivaldiego
  • Z kalendarza liturgicznego:
    • wtorek – święto nawiedzenia NMP, zakończenie nabożeństw majowych
    • środa – wspomnienie św. Justyna męczennika, rozpoczęcie nabożeństw czerwcowych.
      • O godz. 18:00 Msza św. o trwałość i jedność małżeństw oraz błogosławieństwo Boże w rodzinach.
      • Wcześniej o godz. 17:15 zapraszamy na adorację w tej intencji.
    • czwartek – I-szy czwartek miesiąca, na zakończenie oktawy Bożego Ciała poświęcenie wianków i ziół.
    • piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 18.:00 Msza św. z procesją Eucharystyczną. Odmówimy również Akt wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa /za jego publiczne odmówienie można zyskać odpust zupełny/. W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
      • Możliwość skorzystania ze spowiedzi z racji pierwszego piątku
        • w czwartek od godz. 17:00
        • w piątek od godz. 15:00 do 18:00 z przerwą od godz. 16:30 do 17:00.
      • Msza św. pierwszopiątkowa dla dzieci o godz. 16:00.
    • sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Msza św. wynagradzająca Bogu za grzechy świata przeciwko Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny o godz. 8:00.
  • W środę o godz. 19:00 w Domu Katolickim wyjątkowe spotkanie z raperem Arkadio pt. „Rób to, co kochasz”. Zapraszamy młodzież, studentów i młodych duchem. Wejściówki do odebrania po Mszach św. w zakrystii.
  • W sobotę od godz. 9:00 odwiedzimy chorych i starszych z posługą sakramentalną. Prosimy o ich zgłoszenie w zakrystii lub kancelarii.
  • W najbliższą niedzielę zmiana tajemnic różańca po Mszy św. o godz. 14:00.
  • W dniach 3 i 4 czerwca w Centrum Handlowym Stara Cegielnia w Myślenicach odbędzie się rejestracja dawców szpiku kostnego:
    • w piątek od godz. 15:00 do 19:00
    • w sobotę od godz. 9:00 do 15:00
  • Od 3 do 9 czerwca br. w kinie MUZA w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu będzie wyświetlany film pt. “Błogosławiona wina”. Jest to historia cudownego obrazu Matki Bożej Kodeńskiej. Projekcje filmu w piątek, niedzielę, wtorek, środę i czwartek o godz. 18:00
  • Z intencji Mszalnych:
    • O błogosławieństwo Boże dla Dobroczyńców i Wolontariuszy Parafialnego Zespołu Caritas „Betania” – w czwartek o godz. 18:00.
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, dobrego tygodnia.