• Nieszpory o g.17.30.
      • g.18.00 o uwolnienie i uzdrowienie
    • Piątek: g.15.00 Msza Święta dla Osób głuchych
    • Sobota: g.18:00 w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
    • Niedziela: g.11.00 w intencji Darczyńców Kiermaszu organizowanego przez Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Gminy Myślenice
  • W Środę Popielcową  26 lutego rozpoczniemy renowację Misji Parafialnych. Ten szczególny czas rekolekcji będzie okazją do refleksji nad tym co pozostało z naszych zeszłorocznych misyjnych postanowień i zarazem dobrym wejściem w Wielki Post. Módlmy się wszyscy o dobry duchowy owoc tych szczególnych dni oraz za prowadzących je naszych rodaków ks. Mateusza Hosaję i O. Bartymeusza Kędziora. Wydrukowany program rekolekcji można zabrać przy drzwiach wychodząc z kościoła.
  • Msza Święta śpiewana w rycie trydenckim zostanie odprawiona w niedzielę 23 lutego o godz. 11.30 w kościółku św. Jakuba.
  • Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej zapraszamy na Mszę Świętą w czwartek o g.18.00 i spotkanie po niej.
  • Katechetów zapraszamy na spotkanie w środę o g.19.00 na plebanii.
  • Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone  na tacę w czasie minionej niedzieli  i na konto parafii na cele inwestycyjne. Złożyliście 30.300,00 zł. Pozostało nam zatem do  wypłacenia  remontu murów okalających plac kościelny 100  tys. zł.
  • Sklepik z artykułami religijnymi przy ul. ks. P. Skargi jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00. Jest tam specjalne stoisko z dewocjonaliami związanymi z naszym Sanktuarium.
  • Polecamy  prasę katolicką.  W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o najnowszej książce, w której papież Franciszek opowiada o swoich spotkaniach ze św. Janem Pawłem II. Ponadto w „Gościu” opowieść S. Bogdany o bł. ks. Michale Sopoćce, spowiedniku S. Faustyny oraz o seniorach, którzy są bogactwem Kościoła. Jest też Źródło.
  • Życzymy wszystkim dobrego tygodnia, obfitującego w  Boże błogosławieństwo  i opieki Matki Najświętszej.
  • W minionym tygodniu odeszli   do wieczności: śp. Józefa Traczyk, śp. Józef Gąsiorek, śp. Adam Żuchowski, śp. Irena Pilch,  śp. Stanisław Błachut. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.