• Z kalendarium życia Kościoła
    • Wtorek – Święto świętych Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa – patronów Europy
  • Zachęcamy do przekazania 1% podatku na działalność charytatywną PZC Betania.
    • W ubiegłym roku za kwotę otrzymaną z 1% zakupiliśmy 30 ton węgla dla osób ubogich.
    • Informacja jak przekazać 1% podatku na rzecz działalności Caritas, dla osób dokonujących rozliczenia samodzielnie znajduje się przy kaplicy Pana Jezusa.
    • Nasi wolontariusze pomagają także rozliczyć zeznania podatkowe. Wolontariusze będą dyżurować w budynku Betanii przy ul. 3 Maja 1
      • w poniedziałek od 9:00 do 11:00,
      • w środę od 16:00 – 17:00
      • w piątek od 15:00 do 16:00.
    • Prosimy by przynieść rozliczony PIT z ubiegłego roku.
  • Z intencji mszalnych
    • Środa – 18:00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie
    • Sobota – 18:00 W intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
  • Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny Gramy Byś Żył dla Gabrysia Błachuta z Jasienicy, który cierpi na HLHS wrodzoną wadę serca.
    • W programie koncertu występ orkiestr Dętych OSP z Jasienicy, Zawady oraz Orkiestry Reprezentacyjnej MiG Myślenice, jak również licytacja sprzętu sportowego, kwesta na dalsze kosztowne leczenie i sprzęt rehabilitacyjny dla Gabrysia, a także planowaną trzecią operację w Niemczech.
    • Koncert odbędzie się dziś o godz. 15:30 w Domu Katolickim przy ul. 3-go Maja.
  • Zachęcamy również do wsparcia zbiórki na rzecz sześcioletniego Patryka z Dobczyc, który cierpi na glejaka nerwu wzrokowego.
    • Pierwszą operację w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach przeszedł w marcu 2015 roku. Drugą – guz zaczął bowiem odrastać – w kwietniu 2016 r.
    • Rodzice szukając pomocy skontaktowali się z lekarzami z USA, którzy dali 90% szans wyleczenia Patryka. Problem pojawił się, gdy z USA przyszedł kosztorys leczenia, blisko 1,2 mln zł.
    • Rodzice Patryka zdecydowali się, więc poprosić o pomoc, dlatego w przyszłą niedzielę [19.02] przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek przed kościołem.
    • Za okazane wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać!
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!