• Zapraszamy na niedzielne nieszpory o godz. 17:30.
  • Dziś konferencja dla kandydatów do Bierzmowania o godz. 19:00.
  • Koncert finałowy XXV Festiwalu Kolęd i Pastorałek dziś w MOKiS o godz. 18:00. W programie koncert chóru „Educatus”.
  • Od poniedziałku, 1 lutego modlitwa różańcowa będzie codziennie rano po Mszy św. o godz. 8:00.
  • Z kalendarza liturgicznego:
    • We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego.
      • Msze św. odprawimy o godz. 6:30, 8:00, 9:00, 16:30 i 18:00.
      • W kościółku św. Jakuba o godz. 14:15
      • Na każdej Mszy św. poświęcenie świec.
      • O godz. 16:30 poświęcone zostaną świece dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Zapraszamy je z Rodzicami do pierwszych ławek.
    • W środę wspomnienie św. Błażeja, biskupa – patrona w chorobach gardła.
      • Poświecenie jabłek i świec po Mszy św. o godz. 8:00 i 18:00.
    • W piątek wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy.
      • Poświęcenie chleba i wody po Mszy św. o godz. 8:00 i 18:00.
    • W sobotę wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników z Japonii.
  • Zapraszamy do udziału w Rekolekcjach Ewangelizacyjnych, które służą odnowieniu wiary.
    • Będą one przeprowadzone przez 9 kolejnych wtorków.
    • Początek 2 lutego o 19:00.
  • Klub Gazety Polskiej zaprasza na spotkanie z Prof. Andrzejem Waśko nt. „Europa chrześcijańska – kryzys i przebudzenie” w Domu Katolickim we wtorek o godz. 19:00.
  • Katechetów zapraszamy na spotkanie na plebanii w czwartek o godz. 19:30.
  • W tym tygodniu przeżywamy pierwszy piątek miesiąca.
    • Spowiadamy na wszystkich Mszach św., a w czwartek i piątek od godz. 15:00 z przerwą od godz. 16:30 – 17:00.
    • Msza św. dla dzieci w pierwszy piątek o godz. 16:00.
  • Z posługą sakramentalną odwiedzimy chorych i starszych w domach w sobotę od godz. 9:00.
    • Prosimy ich zgłaszać w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie.
  • Do Światowych Dni Młodzieży pozostało już tylko 6 miesięcy.
    • Wszystkich, którzy pragną przygotować się duchowo do tego wydarzenia zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w sobotę o godz. 17:00 w kaplicy Matki Bożej.
    • W przyszłą niedzielę, 7 lutego o godz. 19:00 w kościele parafialnym odbędzie się spotkanie poświęcone przyjęciu pielgrzymów ŚDM.
    • Ks. Proboszcz i Parafialny Komitet Organizacyjny serdecznie zapraszają zwłaszcza rodziny, które deklarują przyjecie młodych.
    • Spotkanie będzie okazją do przekazania informacji o przygotowaniach oraz udzielenia odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
  • Film pt. „Bernadetta. Cud w Lourdes” wyświetlany będzie w MOKiS od piątku do czwartku (5-11 lutego) z wyjątkiem poniedziałku. Projekcje o godz. 18:00.