• Dziś Nieszpory o godz. 17:30.
  • Zmianka Żywego Różańca w przyszła niedzielę po Mszy św. o godz. 14:00.
  • Parafialny Zespół Caritas Betania informuje, że budynek Zespołu przy ul. 3 Maja 1 będzie nieczynny 31.01.2017 (wtorek). Dlatego żywność z programu unijnego będzie wydawana 7.02.2017 (wtorek).
  • Oaza Dzieci Bożych zaprasza dzieci ze Szkoły Podstawowej na Spotkania z bajką. Odbędą się one 1.02, 7.02 i 9.02 w godz. 10:00 – 12:00, w budynku przy ul. Piotra Skargi 4. Szczegóły na plakacie w oknie salki oazowej.
  • Z kalendarium Kościoła
    • Wtorek – wsp. św. Jana Bosko, prezbitera Kościoła
    • Czwartek – św. Ofiarowania Pańskiego [Matki Bożej Gromnicznej]
      • W tym dni przypada XXI Dzień życia konsekrowanego.
      • Składka w tym dniu przeznaczona na zakony kontemplacyjne.
      • Msze św.
        • w naszym sanktuarium o godz. 6:30, 8:00, 9:00, 16:30 i 18:00;
        • w kościółku św. Jakuba o godz. 14:15.
      • Na każdej Mszy św. poświęcenie świec.
    • Piątek – wsp. św. Błażeja, patrona w chorobach gardła.
      • Poświecenie jabłek i świec po Mszy św. o godz. 8:00 i 18:00.
    • W przyszłą niedzielę zwyczajowo przypada wsp. św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Poświęcenie chleba i wody po Mszach św.
  • W tym tygodniu przeżywamy również pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca.
    • Spowiedź w tygodniu w czasie Mszy św., a w czwartek i piątek od godz. 15:00 z przerwą od godz. 16:30 – 17:00.
    • Msza św. dla dzieci w pierwszy piątek o godz. 16:00.
  • Z posługą sakramentalną odwiedzimy chorych i starszych w domach w sobotę od godz. 9:00. Zgłoszenia można dokonać w zakrystii, bądź kancelarii parafialnej.
  • Z intencji mszalnych
    • Środa – 18:00 O trwałość, jedność i świętość małżeństw i bł. w rodzinach
      • W tym dniu po Mszy św. o godz. 8:00 Różaniec w tejże intencji oraz adoracja od godz. 17:00.
    • Czwartek – 18:00 O bł. Boże dla Dobroczyńców i Wolontariuszy PZC Betania
    • Sobota
      • 8:00 Wynagradzająca Bogu za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP
      • 18:00 W intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
  • Ogłoszenia kulturalne
    • Bardzo dziękujemy wszystkim chórzystom, którzy w ramach XXVI Myślenickiego Festiwalu Pieśni Chóralnej ubogacili naszą niedzielną liturgię i serdecznie zapraszamy na koncert finałowy – dziś na godz. 18:00 – do sali widowiskowej MOKiS-u.
    • Koncert finałowy XXI Ogólnopolskich Warsztatów Gospel odbędzie się 5.02.2017 (przyszła niedziela) o godz. 17:30 na hali sportowej w Sieprawiu. Podczas koncertu przeprowadzona zostanie zbiórka pieniężna na rzecz Fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął ks. Biskup Grzegorz Ryś.
  • Plan kolędy na najbliższy tydzień (kliknij)
  • Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia: Zdrowia i wielu Bożych łask na każdy dzień życia! Błogosławionej niedzieli!