• Nieszpory w naszej świątyni o godz. 17:30.
  • W liturgii Kościoła w tym tygodniu:
    • w poniedziałek – wspomnienie św. Wacława, męczennika
    • we wtorek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
    • w środę – wspomnienie św. Hieronima, prezbitera, doktora Kościoła
    • w czwartek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus
    • w piątek – wspomnienie Św. Aniołów Stróżów
  • Pragniemy poinformować, że ks. kard Stanisław Dziwisz mianował naszego ks. proboszcza Stanisława Makowskiego dziekanem dekanatu Myślenice. Gratulujemy i życzymy, by Chrystus – Dobry Pasterz był dla Ks. Dziekana inspiracją w służbie naszemu lokalnemu Kościołowi.
  • Państwo Chrobak z Sułkowic wraz z synem Mateuszem dziękują wszystkim za okazaną im pomoc w leczeniu chorego dziecka. Zebrano 16836 zł i 22 euro.
  • Zapisy młodzieży klas III gimnazjalnych pragnącej przygotowywać się do sakramentu bierzmowania w poniedziałek, wtorek i w środę w godz. od 17:00 do 18:00 w salce przy ul. ks. Piotra Skargi. Więcej szczegółów u katechetów i na stronie internetowej parafii.
  • Od czwartku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, w dni powszednie o godz. 17:15, a w niedziele – o godz. 17:30. Wiernych, którzy nie będą mogli brać w nich udziału, zachęcamy do odmawiania modlitwy różańcowej w swoich domach.
  • W październiku wypominki za zmarłych w czwartki o godz. 16:45.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi dodatkowo w czwartek i piątek popołudniu od g. 15:00 do 18:00 z przerwą od g. 16:30 do 17:00. Msza św. w pierwszy piątek dla dzieci o godz. 16:00.
  • Gimnazjalistów zapraszamy na Mszę św. połączoną ze spotkaniem ze świadkami wiary w najbliższy piątek o godz. 18:00. Spotkanie poprowadzi wspólnota oazowa. Klasy I i II Gimnazjum również przychodzą obowiązkowo.
  • W sobotę od godz. 9:00 odwiedzimy chorych i starszych z posługą sakramentalną. Prosimy o ich zgłoszenie w zakrystii lub kancelarii.
  • W najbliższą niedzielę zmiana tajemnic różańca po Mszy św. o godz. 14:00.
  • Organizatorzy budowy pomnika upamiętniającego postać kardynała Karola Wojtyły na myślenickim Rynku będą zbierać datki na ten cel przy naszym kościele w niedzielę 4 października.
  • Grupa Misterium zaprasza na nowy spektakl pt. „Jasne Światło w reżyserii Marcina Kobierskiego, przybliżający osobę błogosławionej Chiary Badano (1971 – 1990), osiemnastoletniej włoszki, dla której choroba stała się Bożym darem. Premiera już 10 października. Wejściówki od czwartku w kiosku KIK-u. Więcej szczegółów na plakatach i stronie internetowej parafii.
  • Z intencji Mszalnych:
    • o błogosławieństwo Boże dla Dobroczyńców i Wolontariuszy Parafialnego Zespołu Caritas „Betania” – w czwartek – g. 18:00
    • wynagradzająca Bogu za grzechy świata przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP – w sobotę – g. 8:00
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.