• Nieszpory w naszej świątyni o godz. 17:30.
  • Kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszamy w najbliższym tygodniu na Msze św. na godz. 18:00:
    • Poniedziałek kl. I Gim.
    • Wtorek kl. II Gim.
    • Środa kl. III Gim.
  • Zmiana tajemnic Różańca Świętego w przyszłą niedzielę o godz. 16:30.
  • Caritas Betania zaprasza na wspólne dziękczynienie za 10 lat działalności Młodzieżowego Wolontariatu.
    • Wspólne świętowanie w najbliższą środę 28 września.
    • W planie uroczystości Msza św. dziękczynna o godz. 18:00, a następnie spotkanie w Domu Katolickim i możliwość obejrzenia wystawy podsumowującej działalność Wolontariatu.
    • Wystawę będzie można zobaczyć do 2 października po Mszach św. o godz. 18 oraz w niedzielę po każdej Mszy św.
  • Koordynacja Wspólnot Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Krakowskiej zaprasza do wspólnego świętowania jedności wspólnot na Strumieniach Miłosierdzia.
    • Spotkania modlitewno – konferencyjne odbędą się w Krakowie – Łagiewnikach w najbliższy piątek i sobotę.
    • Więcej szczegółów na plakatach.
  • Przed nami pierwsza sobota miesiąca.
    • Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9:00.
    • Prosimy o ich zgłoszenie w zakrystii lub kancelarii.
  • Wypominki za zmarłych w październiku w czwartki o godz. 16:45.
  • Miesiąc październik to czas szczególnej modlitwy różańcowej.
    • Od najbliższej soboty zapraszamy dzieci, młodzież, oraz wszystkich wiernych czcili Najświętszej Dziewicy na nabożeństwa różańcowe, w dni powszednie o godz. 17:15, a w niedziele o godz. 17:30.
    • Uroczysta procesja różańcowa, w najbliższą niedzielę o godz. 17:00.
      • Zapraszamy Panów niosących baldachim, dzieci w strojach pierwszokomunijnych, dziewczynki sypiące kwiatki, chłopców z dzwoneczkami oraz tych wszystkich, którzy pragną swoją obecnością uczcić Maryję!
    • Przypominamy, że w miesiącu różańcowym istnieje możliwość otrzymania łaski odpustu zupełnego za pobożne odmówienie w Kościele, kaplicy, bądź gronie rodzinnym 5 dziesiątków różańca, połączonego z rozmyślaniem nad tajemnicami różańcowymi.
  • „Zamieńcie kanapę na buty wyczynowe, Jezus was poprowadzi”!
    • Takie słowa skierował Papież Franciszek do młodzieży zgromadzonej na krakowskich Brzegach podczas ŚDM. Korzystając z zachęty Ojca świętego pragniemy zaprosić maturzystów, studentów, młodzież pracującą do wspólnego odkrywania głębi tych słów.
    • Pierwsze spotkanie w najbliższą sobotę 1 października o godz. 19:00 w kościele. W planie: konferencja, Adoracja, a po niej spotkanie przy wspólnym stole. Całość poprowadzi x. Mirosław.
  • Z kalendarium Kościoła:
    • Wtorek – wsp. św. Wincentego à Paulo, prezbitera
    • Środa – wsp. św. Wacława męczennika
    • Czwartek – święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała
    • Piątek – wsp. św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła
    • Sobota – wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła
  • Z intencji Mszalnych:
    • Sobota 8:00 – wynagradzająca Bogu za grzechy świata przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP. Po Mszy św. różaniec wynagradzający.
  • Wszystkim życzymy miłej niedzieli i wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu!