• W dzisiejszą niedzielę Kościół w Polsce obchodzi Dzień Środków Społecznego Przekazu.
  • W naszej Parafii przy wyjściu z kościoła wolontariusze Domowego Kościoła i Odnowy zbierają datki na leczenie chorego Mateusza. Chłopca z wadą serca czeka długotrwałe i bardzo kosztowne leczenie w Niemczech, które przekracza możliwości finansowe rodziny. Za każdą ofiarę Bóg zapłać.
  • Osoby pragnące wziąć udział w ŚDM z papieżem Franciszkiem prosimy o zapisywanie się w salce oazowej w niedziele w godz. 9:00 – 12:00. Jest to konieczne już teraz, by nasza parafia mogła zgłosić grupę uczestników, gdyż nie ma możliwości zgłoszeń indywidualnych.
  • Po południu w kościele na Osiedlu koncert muzyki organowej o godz. 15:30.
  • Nieszpory w naszej świątyni o godz. 17:30.
  • Zachęcamy serdecznie do obejrzenia wartościowego filmu pt.: „Czy naprawdę wierzysz?” W nim twórcy filmu „Bóg nie umarł” stawiają nas wobec ważnego pytania o sens życia i wiary. Projekcje w kinie Muza dziś oraz od wtorku do piątku codziennie o 18:00.
  • W liturgii Kościoła:
    • w poniedziałek – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
    • w piątek – wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, prezbitera
    • w sobotę o godz. 17:00.
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.