• Dziś (niedziela, 6.09.2015):
    • Dziś biskupi kierują do nas słowo. Przeczytaj:  http://episkopat.pl/dokumenty/listy_pasterskie/6781.1,Wychowywac_do_pelni_czlowieczenstwa.html
    • Po Mszy św. o godz. 14:00 zmiana tajemnic różańcowych.
    • Nieszpory o godz.17:30.
    • O godz. 19:00 na myślenickim Rynku w ramach przygotowań do ŚDM – koncert „Siewców Lednicy”.
      • Wcześniej o godz. 18:00 spotkanie ks. Grzegorzem Suchodolskim – dyrektorem Krajowego Biura Organizacji ŚDM i uruchomienie zegara ŚDM.
      • Serdecznie zapraszamy wszystkich, szczególnie młodzież, studentów i „młodych duchem”.
      • Przez cały dzień na Rynku wolontariusze prowadzą punkt informacji o ŚDM i sprzedaż koszulek.
      • Koszulki z logo ŚDM mile widziane na koncercie Siewców Lednicy.
  • We wtorek Święto Narodzenia NMP, w naszej parafii uroczystość odpustowa.
    • Msze św.
      • Rano: godz. 6:30, 8:00 i 9:00.
      • Popołudniu o g. 16:30,
      • O g. 17:15 różaniec w intencji rodzin i uroczysta suma z procesją o godz. 18:00.
    • Zapraszamy wszystkie grupy parafialne, Strażaków, Orkiestrę, poczty sztandarowe, dzieci, młodzież oraz dorosłych. Niech ten dzień będzie wyrazem naszej wiary i wielkiej miłości do Matki Najświętszej naszej Pani Myślenickiej.
  • Ze względu na odpust kancelaria we wtorek nieczynna, a dyżur charytatywny w Betanii został przesunięty na poniedziałek 7.09 w godz. 16:00 – 17:00.
  • Caritas „Betania” dysponuje elektrycznie regulowanym łóżkiem do pielęgnacji chorego. Zapotrzebowanie prosimy zgłaszać w zakrystii lub na telefon Betanii.
  • W środę – wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy.
  • W piątek o godz. 18:00 Msza św. inaugurująca nowy rok formacji Ruchu Światło – Życie.
    • Po Mszy św. spotkanie oazy i młodzieży pragnącej wstąpić w szeregi Oazy Nowego Życia w salce przy ul. Ks. P. Skargi 4.
  • Zbiórka kandydatów na ministrantów i ministrantów w sobotę o godz. 11:00 w salce w Domu Parafialnym. Zapraszamy chłopców z kl. IV i starszych Szkoły Podstawowej.
  • Lektorzy swoją zbiórkę mieć będą w czwartek o godz. 19:15.
    Dziewczynki które chcą śpiewać w scholii zapraszamy na próbę w sobotę o godz. 9:30 do salki.
  • Zapraszamy także dzieci do uczestnictwa w spotkaniach Oazy Dzieci Bożych w sobotę o godz. 10:30.
  • W przyszłą niedzielę XXIII Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd autokarem z placu Kilińskiego o godz. 6:30. Zapisy w kiosku KIK – u.
  • Również w przyszłą niedzielę nabożeństwo fatimskie:
    • 18:00 Msza św. z kazaniem.
    • 19:00 Różaniec Fatimski
    • 20:00 Msza św. z kazaniem a po niej procesja cudownego obrazu
    • 21:30 Nabożeństwo dla młodzieży w kaplicy Matki Bożej
  • Spotkanie pątników jasnogórskich z Grupy Myślenickiej odbędzie się w Osieczanach 13.09.2015 o godz. 16:00.
  • W najbliższą niedzielę w godz. 9:30 -14:30 na parkingu przy ul. Drogowców Fundacja Rozwoju Myślenickiego i MotoSport Myślenice zapraszają na przejażdżki samochodami zabytkowymi, rajdowymi i kładami. Datki zasilą budżet leczenia Ksawerego.
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.