Ogłoszenia – 21. niedziela zwykła (25.08.2019)

• W sobotę przeżywaliśmy na Myślenickim Rynku piękne chwile Jubileuszu 50-lecia Koronacji Obrazu Matki Bożej Pani Myślenickiej. Ufamy, że jego duchowy owoc pozostanie w naszych sercach na trwałe. Otrzymaliśmy z rąk ks. Nuncjusza Apostolskiego Salvatore Pennacchio specjalne błogosławieństwo papieża Franciszka dla naszej parafii oraz dekret ks. arcybiskupa Marka Jędraszewskiego potwierdzający istnienie Sanktuarium Pani Myślenickiej i związane z tym duchowe łaski. Wyrażamy wielką wdzięczność wszystkim, którzy na różne sposoby przyczynili się do przygotowania i przeprowadzenia jubileuszowej uroczystości.
  • Przy kapliczce na Miłogoszczy dzisiaj o g.15:30 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Mieszkańców i ich rodzin oraz tam wypoczywających – zapraszamy.
  • Nieszpory o g.17:30
    • Poniedziałek: Uroczystość NMP Częstochowskiej
      • Zachęcamy do uczestnictwa w tym dniu we Mszach Świętych.
    • Wtorek: wspomnienie św. Moniki
    • Środa: wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
    • Czwartek: wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
    • Środa: g.18:00 w intencjach zbiorowych
    • Sobota: g. 18:00 w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej z Nowenną
      po Mszy Świętej.
    • Niedziela: g. 9:30 w intencji uczestników tegorocznych Dróżek Kalwaryjskich.
  • Msza święta trydencka zostanie odprawiona w niedzielę 1 września o g.11:30 w kościółku św. Jakuba.
  • W sobotę 47 pielgrzymka dziękczynna do Kalwarii Zebrzydowskiej za dar wakacyjnych rekolekcji. Informacje i zapisy u ks. Marcina.
  • Przy kaplicy Matki Bożej są pamiątkowe obrazki z wczorajszej Mszy Świętej Jubileuszowej.
  • Życzymy wszystkim dobrego tygodnia obfitującego w Bożą łaskę .
  • W minionym tygodniu Bóg powołał do wieczności z naszej parafii śp. Wandę Wiatrowską, śp. Tadeusza Magierę Dobry Jezu, a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie.