• Dziś nieszpory o godz.17:30.
  • W liturgii Kościoła w tym tygodniu:
    • w poniedziałek – święto św. Jacka, prezbitera
    • w czwartek – św. Bernarda z Clairvaux (czyt. Klerwo), opata i doktora Kościoła,
    • w piątek – św. Piusa X, papieża,
    • w sobotę – NMP Królowej.
  • W piątek serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, szczególnie młodzież i studentów na mszę św. o godz. 18:00 w intencji Światowych Dni Młodzieży.
    • Już dziś pragniemy poinformować, że w niedzielę 6 września o godz. 19:00 na myślenickim rynku koncert Siewców Lednicy.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 15:30 zostanie odprawiona Msza św. przy kapliczce na Miłogoszczy o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców i letników.
  • Również w przyszłą niedzielę przy kaplicy na polanie Mikołaja tradycyjna msza św. o godz. 14:30.
  • Za tydzień w naszym kościele parafialnym koncert muzyki organowej o godz. 19:00. Wystąpi Ewa Sawoszczuk z Bydgoszczy.
  • Wszyscy jesteśmy poruszeni chorobą oczu rocznego dziecka Ksawerego z Bysiny. Droga operacja w USA może uratować mu wzrok. Dzięki życzliwości wielu osób zebranie ponad miliona zł jest realne. Już jest prawie połowa. W przyszłą niedzielę ofiarą do puszek będziemy mogli wesprzeć jego leczenie. Ulotki z numerem konta fundacji „Podaj Dalej”, która przeznacza 100% zebranych środków na pomoc dla chłopca, znajdziemy na stoliku obok kaplicy Matki Bożej.
  • Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje pracowników produkcyjnych w systemie 3 zmianowym w Jaworniku. Szczegółowe informacje w gablocie.
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.