Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Myślenicach

Ogłoszenia – 20. Niedziela Zwykła (14.08.2016)

• Nieszpory niedzielne w naszym Sanktuarium, dziś o godz.17:30.
  • W liturgii Kościoła w tym tygodniu:
    • w poniedziałek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP
      • Z racji jutrzejszej Uroczystości porządek Mszy św. niedzielny
    • środę – święto św. Jacka, Prezbitera
    • w sobotę – wsp. św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
  • Bardzo dziękujemy wszystkim rodzinom, za pomoc w zorganizowaniu noclegu, okazaną gościnę wobec grupy pielgrzymów ze Słowacji, zdążających do Częstochowy.
  • Serdecznie zapraszamy na Dróżki Kalwaryjskie. Kompania z Myślenic wychodzi na Dróżki w piątek [19.08] i sobotę [20.08] o godz. 5:00, z placu przed Bazyliką.
  • Staropolska Szkoła Wyższa w Kielcach Wydział Zamiejscowy w Myślenicach ogłasza nabór na studia I-go i II-go stopnia oraz studia podyplomowe. Rekrutacja trwa do 30 września. Więcej informacji w siedzibie Wydziału oraz na stronie internetowej szkoły.
  • Wychodząc naprzeciw potrzebie wsparcia zdolnej młodzieży z ubogich rodzin, Władze Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej oferują pomoc młodym ludziom borykającym się z trudną sytuacją materialną lub rodzinną. Warunkiem otrzymania stypendium jest dobra średnia na świadectwie kończącym szkołę oraz udokumentowana trudna sytuacja kandydata.
  • Osoby pragnące wesprzeć obywatelski projekt ograniczenia handlu w niedzielę mogą to uczynić w Biurze Solidarności [Rynek 27] oraz sklepie KIK-u. Wymagany dowód osobisty.
  • Wszystkim Parafianom, Gościom, a w szczególności Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia życzymy doświadczenia Bożej Miłości. Niech moc Bożego błogosławieństwa do tego nas przybliża.

telefon parafii: 12 272 12 37
e-mail parafii: sanktuarium@myslenice.pl