• Nieszpory o g.17.30.
    • Do 25 stycznia trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Módlmy się, aby wszyscy wierzący w Chrystusa, złączyli się w jednym Kościele, pod jednym Pasterzem.
    • Poniedziałek:   wspomnienie św. Sebastiana, męczennika
    • Wtorek: wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
    • Piątek: wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i dra Kościoła
    • Sobota: Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
    • Sobota: g.18.00 w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
    • Niedziela: g.14.00 dziękczynna i o Boże bł. dla członków KIKu i ich rodzin – po Mszy Świętej spotkanie opłatkowe
  • Msza Święta w rycie trydenckim zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o g.11.30 w kościółku św. Jakuba.
  • Dzisiaj po Mszach Świętych o g. 8.00, g. 9.30 i g.11.00 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2  kolędują dla misji i misjonarzy. Prosimy o wsparcie tej szlachetnej inicjatywy.
  • Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej zapraszamy we czwartek na Mszę Świętą  o g.18.00. Po niej spotkanie rodziców w kościele.
  • Ośrodek Kultury i Sportu w Sieprawiu zaprasza na charytatywny koncert finałowy czternastych Warsztatów Gospel, w niedzielę 26 stycznia o g.17.30 na hali sportowej w Sieprawiu. A w naszym kościele na każdej Mszy Świętej będzie śpiewał kwartet „Wyszywanka” z Ukrainy.
  • Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone  na tacę w czasie minionej niedzieli  i na konto parafii na  cele inwestycyjne. Złożyliście 31.649,00 zł. Pozostało nam zatem do  wypłacenia  remontu murów okalających plac kościelny  140  tys. zł.
  • Wspólnota „Nazaret” organizuje pielgrzymkę do Medjugorie oraz sanktuariów Bośni Hercegowiny i Chorwacji od 24 kwietnia do 3 maja. Informacje o zapisach i szczegóły na plakatach.
  • Polecamy  prasę katolicką.  W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o tym, skąd się bierze pokój serca i dlaczego warto poświęcić czas na adorację Najświętszego Sakramentu; i znajdziemy przepis na doskonały domowy chleb. Jest też „Źródło”.
  • Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa  i opieki Matki Najświętszej na cały tydzień.
  • W minionym tygodniu odeszli  do wieczności z naszej parafii: śp. Piotr Dzieża, śp. Elżbieta Jeleń, śp. Józef Łypik, śp. Czesław Rojek, śp. Bożena Żądło, śp. Leszek Szostak, śp. Halina Jarząbek. Dobry Jezu, a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie.
  • Parafialny Zespół Caritas “BETANIA” informuje, że będą wydawane paczki z Programu Pomocy Żywności Unii Europejskiej we wtorki w kolejności alfabetycznej:
    • 21 stycznia  A – L
    • 28 stycznia  M – Ż
    • w godzinach od 15.00 do 17.00.