• Dzisiaj Papież Franciszek odprawi Mszę Świętą posłania w Brzegach o godzinie 10:00. Łączymy się duchowo z wszystkimi uczestnikami ŚDM.
  • Składamy serdecznie podziękowania wszystkim parafianom którzy przyjęli pielgrzymów do swoich domów i tym wszystkim, którzy na różne sposoby włączyli się w przygotowanie i realizacje tego wydarzenia.
  • Nieszpory dziś o godzinie 17:30
  • Z kalendarza liturgicznego:
    • Poniedziałek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła
    • Czwartek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera.
    • Sobota – Święto Przemienienia Pańskiego
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.
    • Możliwość spowiedzi w tygodniu na wszystkich Mszach Świętych.
    • W czwartek i piątek dodatkowo od godz. 16:00 do 18:00
  • W sobotę od godz. 9:00 odwiedzimy chorych i starszych z posługą sakramentalną. Prosimy o ich zgłoszenie w zakrystii lub kancelarii.
  • W piątek z naszej Parafii po Mszy o godz. 8:00 wyrusza Piesza Pielgrzymka do Częstochowy.
    • Zapisy codziennie po Mszy św. wieczornej w salce przy ul. Piotra Skargi.
    • Zwracamy się z prośbą o przyjęcie na nocleg pielgrzymów z Mszany Dolnej, którzy przybędą do nas wieczorem 4 sierpnia.
      • Rodziny przyjmujące pielgrzymów prosimy o kontakt po Mszy św. w zakrystii i w tygodniu po Mszy św. wieczornej.
      • Spotkanie z pielgrzymami odbędzie się w środę po wieczornej Mszy św. w Kościele.
  • Zmiana tajemnic różańcowych – w przyszłą niedzielę o godzinie 14:00
    • Dziękczynna z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla wszystkich wolontariuszy ŚDM oraz dla osób i rodzin, które przyjęły pielgrzymów do swoich domów i wszystkich zaangażowanych w to dzieło– we wtorek o godzinie 18:00
    • O trwałość i świętość małżeństw oraz o bł. Boże w rodzinach – w środę o godz. 18:00. Adoracja w tej intencji o godz. 17:00, po Mszy o godzinie 8:00 różaniec.
    • W intencji zmarłych członków Bractwa Różańcowego odmawiającego różaniec o godzinie 12:00 – w przyszłą niedzielę o godzinie 11:00.
    • W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej – w sobotę o godz. 18:00
  • Wszystkim Wam, Drodzy Parafianie, Goście, Pielgrzymi, życzymy radosnego świętowania Dnia Pańskiego i obfitości Bożych darów w czasie ŚDM.
  • Podziękowania dla instytucji i organizacji za pomoc w przygotowaniu ŚDM.