• Zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwa czerwcowe dziś o godz. 17:30,
    a od poniedziałku do czwartku po Mszy św. o godz. 18:00.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła:
    • wtorek – wspomnienie św. Ireneusza biskupa i męczennika
    • środa – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
      • Msze św. w naszym kościele
        • o godz. 6:30; 8:00; 9:00,
        • po południu o godz. 16:30 i 18:00.
      • W kościółku o godz. 14:15.
    • Z racji Uroczystości kancelaria w środę będzie nieczynna.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.
    • Możliwość spowiedzi w tygodniu na wszystkich Mszach Świętych.
    • W czwartek i piątek dodatkowo od g. 16:00 do 18:00.
  • W sobotę odwiedziny chorych z posługą duszpasterską. Prosimy o ich zgłaszanie w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  • Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 14:00
  • Zapraszamy młodzież naszej parafii na spotkania przygotowujące do dobrego przeżycia ŚDM. Spotkania odbywać się będą od pierwszego lipca w każdy piątek o godzinie 19:00 przy ołtarzu polowym.
  • Sekcja Tłumaczeń organizuje bezpłatny kurs z języka angielskiego dla rodzin przyjmujących pielgrzymów podczas Światowych Dni Młodzieży.
    • Spotkanie odbędzie się w Domu Katolickim przy ul. 3-go Maja w poniedziałek 27.06. o godz. 19:00. Notatnik mile widziany.
  • W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii Ojców Kapucynów misjonarzy pracujących w środkowej Afryce. Po Mszach Świętych ofiarą do puszek będziemy mogli wesprzeć ich dzieło.
  • Decyzją Ks. Kardynała Stanisława Dziwisza Ks. Sławomir Kowalski z dniem 29.06. 2016 został mianowany proboszczem parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bysinie.
    • We wtorek na Mszy św. o godz. 18:00 modlitwą i ofiarą wyrazimy ks. Sławomirowi naszą wdzięczność za gorliwą posługę w naszej parafii. Już dziś dziękujemy za opiekę nad wspólnotami ministrantów, lektorów, młodzieży oazowej i kręgów Domowego Kościoła, powołanie do istnienia i prowadzenie Grupy teatralnej „Misterium”, pracę katechetyczną w Liceum Ogólnokształcącym i wiele innych cennych inicjatyw ubogacających życie naszej parafii.
    • Ks. Sławomira i jego posługę duszpasterską w nowej parafii zawierzamy Miłosiernemu Bogu przez orędownictwo Matki Bożej Naszej Myślenickiej Pani.
  • Zespół Caritas Betania od 28 czerwca do 19 lipca podczas dyżurów we wtorki od godz. 15:00 do 16:00 będzie przyjmował skierowania na pomoc żywnościową z Unii Europejskiej dla wszystkich potrzebujących. Skierowania są wystawiane przez Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.
  • Spotkanie osób przygotowujących pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy odbędzie się w środę 29.06.2016r. po Mszy świętej wieczornej w salce przy ulicy Piotra Skargi.
  • Zapraszamy do obejrzenia wystawy: błogosławiony Jerzy Popiełuszko Kapłan i Męczennik. Wystawa znajduje się na parterze Domu Katolickiego przy ul. 3-go Maja w godzinach otwarcia biblioteki parafialnej.
  • Od 1 do 7 lipca w kinie MUZA w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu będzie wyświetlany film pt. “Bóg w Krakowie” Wszystkie seanse o godzinie 18:30, od piątku do niedzieli i od wtorku do czwartku.
  • Dyrekcja Myślenickiego Szpitala zaprasza do zwiedzania zmodernizowanych oddziałów: ginekologiczno-położniczego oraz neonatologicznego w ramach dni otwartych 2 lipca (sobota) w godzinach od 10:00 do 14:00
  • W związku z organizacją imprezy plenerowej na Zarabiu w dniach 2 i 3 lipca organizatorzy zwracają się z prośbą o maksymalne ograniczenie ruchu pojazdów samochodowych na terenie Zarabia.
    • Wynagradzająca Bogu za grzechy świata przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę 2.07.2016 o godz. 8:00.