• Witamy serdecznie w naszej parafii Siostry ze Zgromadzenia od Aniołów, które się z nami modlą, dzielą świadectwem wiary, przybliżają rolę i znaczenie aniołów w naszym codziennym życiu. /świadectwo siostry – zapraszamy/
    • Po Mszy św. zapraszamy na prowadzony przez Siostry anielski kiermasz książek pod arkadami Domu Parafialnego.
  • Nabożeństwo czerwcowe dziś o godz. 17:30, w tygodniu po Mszy św. o godz. 18:00.
  • Caritas Betania dziękuje za złożone ofiary na wakacyjny obóz z osobami niepełnosprawni. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy 18 089 zł. Bóg zapłać.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła:
    • wtorek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
    • piątek – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
      • Z racji uroczystości w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • Spotkanie Rady Parafialnej na plebani w czwartek o godz. 19:30.
  • W piątek dzieci i młodzież kończą rok szkolny i katechetyczny.
    • Msza św. dziękczynna dla dzieci, młodzieży i nauczycieli o godz. 08:00.
    • Dla uczniów Zespołu Szkół Techniczno – Ekonomicznych o godz. 09:00.
    • Dla Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 Dolne Przedmieście o godz. 16:00.
    • Spowiedź na zakończenie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży w czwartek od godz. 17:00 do 18:30.
  • W piątek przypada również 60-ta rocznica święceń kapłańskich naszego Ks. Prałata Stefana Kubienia.
    • Zapraszamy wszystkich parafian na Mszę św. Jubileuszową o godz. 18:00.
    • Już dziś Ks. Prałatowi Stefanowi gratulujemy pięknego jubileuszu.
    • Otaczając Ks. Jubilata modlitwą i serdecznością życzymy, by Jezus Chrystus Najwyższy Kapłan obdarzał Ks. Prałata potrzebnymi łaskami, a Matka Boża – nasza Myślenicka Pani miała w swojej opiece.
  • Dziękujemy wszystkim rodzinom za gościnne przyjęcie wolontariuszy prowadzących weryfikację noclegów dla pielgrzymów ŚDM.
    • Informujemy, że tylko do końca czerwca można jeszcze złożyć deklaracje przyjęcia młodzieży pod swój dach.
    • Sekcja Tłumaczeń organizuje bezpłatny kurs z języka angielskiego dla rodzin przyjmujących pielgrzymów podczas Światowych Dni Młodzieży.
      • Spotkania odbędą się w Domu Katolickim przy ul. 3-go Maja:
        • w sobotę 25.06 o godz. 17:00 dla grupy pierwszej,
        • w poniedziałek 27.06 o godz. 19:00 dla grupy drugiej.
      • Notatnik mile widziany.
  • Komitet Organizacyjny ŚDM przy parafii św. Brata Alberta w Myślenicach zaprasza wszystkich na uroczyste postawienie i poświęcenie krzyża u szczytu góry Plebańskiej.
    • Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 16:30 w parafii na Osiedlu.
  • Międzyzakładowa Komisja Oświaty NSZZ Solidarność oraz Klub Inteligencji Katolickiej organizują wyjazd na 79 – Pielgrzymkę Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę w dniu 2 lipca /sobota/.
    • Wyjazd z placu Kilińskiego o godz. 07:00, powrót około godz. 20:00.
    • Koszt 40 zł.
    • Więcej informacji na plakatach i stronie internetowej naszej parafii.
    • z okazji 10 rocznicy zdania matury przez absolwentów LO – Msza św. w kościołku w sobotę o godz. 16:00.
    • z okazji 65 rocznicy zdania matury przez absolwentów LO – Msza św. w kościołku w sobotę o godz. 17:00.
  • Wszystkim błogosławionej niedzieli, dobrego tygodnia, rozpoczynającym wakacje i urlopy – miłego wypoczynku.