• W dzisiejszą niedzielę przeżywamy 25 – lecie święceń kapłańskich naszego rodaka ks. prałata Bogdana Korduli.
    • Uroczysta Msza św. jubileuszowa zostanie doprawiona o godz. 11:00.
    • Ks. prałatowi Bogdanowi życzymy obfitości łask Bożych w pracy kapłańskiej a naszą Panią Myślenicką Matka Najświętsza prosimy by wpraszała potrzebne łaski.
    • Ks. Jubilat, jako Dyrektor Caritas Archidiecezji Krakowskiej, na Mszy św. o godz. 11:00 pobłogosławi do posługi charytatywnej kilkunastu nowych wolontariuszy Parafialnego Zespołu Caritas „Betania”.
  • Zapraszamy dziś na nabożeństwo czerwcowe o godz. 17:30, a w tygodniu po Mszy św. o godz. 18:00
  • Z kalendarza liturgicznego:
    • Poniedziałek – wspomnienie bł. Jolanty zakonnicy
    • Środa – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika. Św. Albert jest patronem Caritas. Z tej okazji składamy serdeczne życzenia parafialnemu zespołowi Caritas „Betania” i ks. Leszkowi Haraszowi. Dziękujemy za każde dobro, jakie czynią swoją posługą dla potrzebujących nie tylko z parafii ale również z całej okolicy.
    • Piątek – jest trzecim piątkiem miesiąca, w którym szczególnie czcimy Pana Jezusa Miłosiernego.
      • Po Mszy św. o godz. 18:00 czasie nabożeństwa czerwcowego odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia z Aktem Zawierzenia świata Bożemu Miłosierdziu.
      • O godz. 19:15 w piątek Msza św. przygotowująca nas na przeżycie Światowych Dni Młodych z papieżem Franciszkiem. Zapraszamy gorąco wszystkich zwłaszcza młodzież do wspólnej eucharystii i modlitwy.
  • Z intencji Mszalnych w tym tygodniu:
    • Czwartek 18.06.2015 godz. 18:00 – Za śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego( z okazji 66 rocz. ur.) – od posła Marka Łatasa i członków Prawa i Sprawiedliwości
    • Sobota 20.06.2015 godz. 18:00 – Podziękowania i prośby do Matki Bożej
  • Wszystkim którzy w minionym czasie złożyli ofiary w kopertach na pokrycie kosztów remontu głównej alei na cmentarzu serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!