Najbliższy pierwszy piątek wypada 1 listopada, dlatego na kolejne spotkanie z cyklu “Młode Piątki” zapraszamy właśnie w Uroczystość Wszystkich Świętych do Kościółka św. Jakuba na Stradomiu.

Tematem listopadowego spotkania jest modlitwa za zmarłych i katolicka wiara w czyściec. Ze względu na wyjątkowy charakter dnia przebieg spotkania będzie inny niż zwykle – rozpoczniemy adoracją Najświętszego Sakramentu o 18:45 w Kościółku na Stradomiu (cmentarz). Po niej konferencja “(Nie)warto modlić się za zmarłych?”, którą wygłosi pochodzący z Zakliczyna ks. dr Wojciech Baran. Po konferencji tradycyjny różaniec na cmentarzu, a na koniec, jak co miesiąc, spotkanie z gościem w salce przy ciepłej herbacie i ciachu. Zapraszamy szczególnie studentów, młodzież pracującą i młodzież szkół średnich.

listopad_fb2