Sanktuarium Matki Bożej Myślenickiej w Jubileuszowym Roku 50-lecia Koronacji Jej Cudownego Wizerunku wraz z Wydziałem Katechetycznym i Duszpasterstwem Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej organizuje:

Diecezjalny Dzień Młodzieży Bierzmowanej

w sobotę, 11 maja 2019 roku w Parafii Narodzenia NMP w Myślenicach.

Program spotkania i występujące zespoły zostały tak dobrane, by  pokazać młodzieży, że można żyć inaczej, odkrywać swoje pasje, talenty i zachęcać innych do odkrywania ich w sobie. Pokazuje  on również jak w dzisiejszym świecie  ustrzec się różnego rodzaju uzależnień i jak z nich wyjść.

Serdecznie zapraszam do  udziału młodzież, która przyjęła sakrament bierzmowania  i  przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania z klas VII i VIII szkoły podstawowej oraz III gimnazjum wraz z duszpasterzami.

W programie:

9:00   Rejestracja uczestników przy Sanktuarium MB Myślenickiej (obok Rynku)

9:30   Uroczyste rozpoczęcie

10:00 Warsztaty (wraz z prowadzącymi i liczbą miejsc):

• Muzyczne – Maria Krawczyk – Ziółkowska – 150 miejsc
  • Taneczne – Imprateam – 150 miejsc
  • Sportowe (piłka nożna) – wykwalifikowana kadra – 72 miejsca
  • Kreatywnego myślenia – Dayenu – 50 miejsc
  • Medialne – Radio Profeto – 20 miejsc

Zapisy na warsztaty w formularzu pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSegig2EPKab_8T7m3OSwthkTZbQxfKdPY6RRAtIo0IUxPKhoQ/viewform?usp=sf_link

13:00 Przerwa obiadowa – ogród obok kościoła (darmowy ciepły posiłek z kotła plus własny prowiant)

14:30 Modlitwa Uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem – kościół